Współpraca

 

Jesteśmy dystrybutorem na Polskę:

- szwedzkich, ekologicznych farb opartych na bazie oleju lnianego Allback, a także olejów, wosków, mydła i innych produktów tej marki

- szwedzkich farb i wosków do stylizacji mebli i wnętrz Byta-yta,

- szerokiej gamy łotewskich wosków, olejów i preparatów do konserwacji drewna PaintEco.  

- nowoczesnych produktów krzemianowych Nanoformula

Mamy także naszą własną linię produktów - Green Barn Paints.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 

Firmy

Zapraszamy do współpracy sprzedawców i profesjonalnych użytkowników, którzy chcieliby włączyć dystrybuowane przez nas produkty do swojej oferty lub używać ich na co dzień w swojej pracy.

Prowadzisz sklep, punkt usługowy lub zakład produkcyjny i chcesz, aby nasze produkty znalazły się w Twojej ofercie - prosimy o kontakt. Współpracujemy z różnymi firmami wykorzystującymi nasze produkty do barwienia i konserwacji drewna - od małych stolarni po producentów domów.

Masz pomysł na wspólną akcje promocyjną? Chcesz przeprowadzić dla swoich klientów warsztaty wykorzystując nasze produkty? Napisz koniecznie!

 

Blogerzy

Prowadzisz swojego bloga, profil na Instagram lub Facebook? Chcesz współpracować z nami barterowo? Napisz do nas - wyślemy Ci kilka naszych produktów w zamian za ciekawe zdjęcia i szczerą opinię. Interesują nas przede wszystkim osoby promujące takie tematy jak zdrowy styl życia, wykorzystanie w budownictwie naturalnych materiałów,  renowacja zabytków.  Pamiętaj, że decydując się na współpracę wyrażasz zgodę na wykorzystanie opublikowanych przez Ciebie zdjęć i opinii na temat naszych produktów.

 

Organizacje non-profit

Prowadzisz działania na rzecz poprawy stanu środowiska naturalnego? A może planujesz warsztaty artystyczne? Opiekujesz się zabytkowym obiektem? Jeśli możemy Ci pomóc w realizacji Twojego projektu (przekazując produkty, prowadząc warsztaty, doradzając itp.) pisz śmiało. Nie obiecujemy, że będziemy w stanie wesprzeć każdą inicjatywę, gwarantujemy jednak, że nad każdą propozycją pochylimy się z uwagą.

 

Szkoły i Uczelnie

Chętnie podejmujemy współpracę z placówkami kształcącymi przyszłych stolarzy, technologów drewna i konserwatorów zabytków. Udostępniamy nasze produkty do przeprowadzania badań naukowych, prowadzenia pokazów, warsztatów, konkursów dla uczniów szkół technicznych itp.

 

EKO-WYMIANA

Jesteś producentem lub dystrybutorem artykułów dla domu i ogrodu, które można określić jako naturalne, ekologiczne albo bio? Może chcesz wypróbować nasze produkty w zamian za Twoje? Zapraszamy do wymiany. Napisz do nas i ustalimy szczegóły.