Wyprzedaż - PaintEco naturalny wosk

Naturalny wosk do drewna

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Producent: PaintEco
  • Dostępność: Ostatnie sztuki  (1 szt.)

  • Historia ceny
  • Cena netto: 32,52 zł 45,00 zł 40,00 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych. 

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Mieszanka naturalnego gotowanego oleju lnianego, wosku pszczelego, naturalnej terpentyny i naturalnej żywicy tworząca unikalną ochronę przed rozkładem i wilgocią powierzchni drewnianych różnego typu. Woskowane powierzchnie nabierają połysku. Technologia pozwala na zabezpieczenie powierzchni już jedną warstwą.

 

Zastosowanie: wewnątrz – do podłóg drewnianych, mebli, zabawek i innych powierzchni drewnianych. Do prac renowacyjnych.


Zużycie
: ≈ 30 m.kw./ 1 kg

Podane wartości są orientacyjne. Należy pamiętać, że wyniki zależą od rodzaju drewna i sposobu przygotowania. Zawsze zaleca się przeprowadzenie próby w celu obliczenia dokładnej wydajności.

 

Nakładanie: wosk najłatwiej nanieść cienką warstwą gąbką lub tkaniną i pozostawić do wchłonięcia. Po około 1 godz. Wypolerować za maszynowo lub ręcznie. Całkowity czas schnięcia wynosi 24h, więc dla uzyskania najlepszych rezultatów, nie zaleca się korzystania z woskowanej powierzchni (np. podłogi) przez pierwsze 24 godziny. Wosku można użyć na uprzednio bejcowane lub malowane farbą PAINT ECO powierzchnie po dwóch tygodniach. Nie myć woskowanej powierzchni silnymi detergentami. Powierzchnie zabezpieczone PAINT ECO mogą być konserwowane dowolnym produktem z asortymentu PAINT ECO.

 

wosk Painteco

Czyszczenie narzędzi: Narzędzia można czyścić naturalną terpentyną lub ciepłą wodą z mydłem.

UWAGA! Materiały nasączone gotowanym olejem lnianym są narażone na samozapłon! Natychmiast po użyciu, ręczniki papierowe lub szmaty muszą zostać spalone lub namoczone w wodzie i wyrzucone. Opakowania mogą być traktowane jako odpad z gospodarstwa domowego i poddane recyclingowi. Oryginalne, fabrycznie zamknięte opakowanie może być przechowywane przez okres 3 lat od daty produkcji. Produkt nieużywany należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu. Więcej informacji na temat produktów i metod użytkowania znajduje się na stronie internetowej: www.olejeiwoski.pl

 

do wnętrz- do wnętrz

do mebli drewnianych - do mebli drewnianych

do zabawek- do zabawek i mebli dziecięcych

zapach oleju- pachnie olejem lnianym, terpentyną i olejkiem roślinnym

na bazie roślin- na bazie roślinnej

nie zawiera chemii- nie zawiera sztucznych żywic

schnie ok 24 godzin- schnie ok. 24 godzin

Ekologiczne zabezpieczanie mebli

Ekologiczne zabezpieczanie mebli

01-01-2022
Co polecamy do ekologicznego zabezpieczania drewnianych mebli? Oleje schnące Bejce olejowe Woski Olejowoski Oleje z żywicą Mydło lniane
Jak pielęgnować meble kolonialne?

Jak pielęgnować meble kolonialne?

28-05-2021
Meble te są bardzo solidne, bo wykonano je z litego drewna. Tworzone przez rzemieślników meble z palisandru, akacji indyjskiej lub mango są bardzo trwałe i eleganckie. Nic dziwnego, że mają tak wielu zwolenników także w Polsce. Jednak aby przetrwały długie lata w dobrej kondycji należy o nie prawidłowo zadbać.