Wyprzedaż - ciemnoczerwony wosk PaintEco 480 ml

Kolorowy wosk do drewna

  • Cena netto: 16,26 zł 30,00 zł 20,00 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych. 

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Mieszanka naturalnego gotowanego oleju lnianego, wosku pszczelego, naturalnej terpentyny i kalafonii tworząca unikalną ochronę przed rozkładem i wilgocią powierzchni drewnianych różnego typu. Woskowane powierzchnie nabierają połysku. Technologia pozwala na zabezpieczenie powierzchni już jedną warstwą.

 

Zastosowanie: wewnątrz – do podłóg drewnianych, mebli, zabawek i innych powierzchni drewnianych. Do prac renowacyjnych.


Zużycie
: ≈ 20 m.kw./ 1 kg

Podane wartości są orientacyjne. Należy pamiętać, że wyniki zależą od rodzaju drewna i sposobu przygotowania. Zawsze zaleca się przeprowadzenie próby w celu obliczenia dokładnej wydajności.

 

Nakładanie: wosk najłatwiej nanieść cienką warstwą gąbką lub tkaniną i pozostawić do wchłonięcia. Po około 1 godz. Wypolerować za maszynowo lub ręcznie. Całkowity czas schnięcia wynosi 24h, więc dla uzyskania najlepszych rezultatów, nie zaleca się korzystania z woskowanej powierzchni (np. podłogi) przez pierwsze 24 godziny. Wosku można użyć na uprzednio bejcowane lub malowane farbą PAINT ECO powierzchnie po dwóch tygodniach. Nie myć woskowanej powierzchni silnymi detergentami. Powierzchnie zabezpieczone PAINT ECO mogą być konserwowane dowolnym produktem z asortymentu PAINT ECO.

 

Czyszczenie narzędzi: Narzędzia można czyścić naturalną terpentyną lub ciepłą wodą z mydłem.

UWAGA! Materiały nasączone gotowanym olejem lnianym są narażone na samozapłon! Natychmiast po użyciu, ręczniki papierowe lub szmaty muszą zostać spalone lub namoczone w wodzie i wyrzucone. Opakowania mogą być traktowane jako odpad z gospodarstwa domowego i poddane recyclingowi. Oryginalne, fabrycznie zamknięte opakowanie może być przechowywane przez okres 3 lat od daty produkcji. Produkt nieużywany należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu. Więcej informacji na temat produktów i metod użytkowania znajduje się na stronie internetowej: www.olejeiwoski.pl

 

Wosk Painteco spełnia surowe wymagania europejskiej normy PN EN 71.3 – Bezpieczeństwo Zabawek

Poleca go Łotewskie Stowarzyszenie Astmy i Alergii