Wiosenny Festiwal Cen w AgoHome

13-04-2022

Wiosna to czas na wprowadzanie zmian, u nas dotyczy to także zawartości sklepowych półek. Nowe produkty już niedługo u nas zagoszczą, ale musimy im zrobić miejsce - dlatego ogłaszamy największą w naszej ponad dziesięcioletniej historii akcję rabatową, która potrwa do końca kwietnia. Szczegóły:

Do końca kwietnia trwa u nas Wiosenny Festiwal Cen:

1. co tydzień obniżamy cenę wybranej grupy produktów i do wyczerpania aktualnych zapasów są do nabycia w tej cenie! 

2. dodatkowe, wysokie ale jednodniowe rabaty są publikowane na naszym profilu na facebooku i inastgramie - pilnujcie terminów, bo rabaty te sumują się z obniżką z punktu 1 dając w niektórych przypadkach naprawdę znaczące oszczędności

3. w newsletterze wysyłamy do naszych klientów bon zakupowy, dzięki któremu dodatkowo obniżysz koszt zakupów lub sfinansujesz dostawę - jeśli nie jesteś jeszcze subskrybentem, zapisz się jak najszybciej

 

Czy to już wszystko?  Absolutnie nie!

 

Nagroda za recenzję:

Po dokonaniu zakupów i otrzymaniu przesyłki, w ciągu 3 dni powinien do Ciebie przyjść mail z prośbą o recenzję wybranego produktu z Twojego zamówienia i linkiem do odpowiedniego formularza. Co miesiąc najbardziej wartościowe recenzje nagradzamy indywidualnymi rabatami na cały asortyment, ważnymi przez kolejny rok. 

Uwaga: każda zamieszczona opinia jest moderowana przed jej umieszczeniem na stronie recenzowanego produktu. Klikając w link zawarty w wiadomości pozwalasz nam dowiązać recenzję do Twojego zamówienia, natomiast na stronie produktu nie pojawią się żadne dane adresowe czy osobowe (poza podpisem np. nickiem lub inicjałem, który wpisujesz w formularzu). Możesz samodzielnie wpisać recenzję bezpośrednio z karty produktu, ale w tym przypadku nie będziemy wiedzieli komu przyznać nagrodę. 

 

 

 

Sprawdzaj co wrzucamy na Instagrama i Facebooka - to tam publikujemy specjalne kody rabatowe!

Kod pobrany?

W takim razie czekamy na Twoje zamówienie!

Polecane produkty

Paint Eco Farba olejna tradycyjna

Paint Eco Farba olejna tradycyjna

farba tradycyjna na bazie oleju lnianego
Paint Eco - Olej Lniany Gotowany  do podłóg  (FBLO)

Paint Eco - Olej Lniany Gotowany do podłóg (FBLO)

olej lniany z żywicą naturalną do konserwacji drewna podłogowego
Paint Eco Bejca olejowa (olejobejca)

Paint Eco Bejca olejowa (olejobejca)

Bejca olejowa do drewna