Podkład (Primer) 5l

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Allbäck Linoljeprodukter AB
  • Waga: 2 kg
  • Dostępność: Dostępny  (7 szt.)
  • Cena netto: 192,68 zł 237,00 zł

primer

Całkowicie naturalny, bezalkoholowy, przyjazny środowisku grunt opracowany na bazie szelaku i boraksu. Przełom w ekologicznych zastosowaniach malarskich.

Szczególnie przydatny na porowatych powierzchniach: płytach gipsowo-kartonowych, tynkach i drewnie. Dzięki obecności kwasu bornego tworzy skuteczną barierę przeciwko zarodnikom pleśni i wilgoci. Może być stosowany zarówno jako podkład pod farby lniane do wnętrz Linus jak i farby lniane zewnętrzne Allback.

Pomaga pozbyć się uporczywych plam i zacieków.

Może być stosowany jako zabezpieczenie piwnic przed zawilgoceniem ścian. Zmieszany z proszkiem pumeksowym lub kredą tworzy szybkoschnący wypełniacz (szpachlówkę), która nie kurczy się podczas wysychania i daje się łatwo szlifować.  Przydatny przy szlifowaniu na mokro szczególnie twardych powierzchni.

WYPEŁNIACZ:
Zmieszaj kredę lub proszek pumeksowy z Primerem do uzyskania dość gęstej, ale nadającej się do nakładania pędzlem konsystencji. Nałoż wypełniacz na ubytki i pozostaw
do wyschnięcia na około 30 minut (Uwaga: czas suszenia gorącym powietrzem to zaledwie dwie minuty!). Możesz szlifować na sucho lub na mokro. Utwardza się bez kłopotliwych spękań. Można go zastosować zarówno na drewnie i jak i na ścianach.

Detalicznie kupisz tu koszyk detal