Mydło lniane 5l

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Allbäck Linoljeprodukter AB
  • Waga: 1 kg
  • Dostępność: Dostępny  (13 szt.)
  • Cena netto: 207,32 zł 255,00 zł

mydło lniane w płynie

Mydło na bazie oleju lnianego Allback

Pogromca glonow i innych nalotów. Niezastąpiony, ekoloczny środek do usuwania zielonych nalotów z powierzchni drewnianych, kamiennych, betonowych i terakoty.

 

Mydło lniane to czysty, naturalny, pozbawiony sztucznych dodatków produkt czyszczący ogólnego zastosowania.
PH nierozcienczonego produktu: ok. 9,5.

Działą kojąco na podrażnioną skórę i na drobne zranienia.
Niewiela ilość oleju lnianego zawartego w preparacie nie przekształciła się w mydło i pozostaje na mytej powierzchni jako dodatkowa ochrona.

Mycie różnego rodzaju powierzchni.

Przydatny do mycia podłogi, w kafelków i blatów kuchni lub łazience, do higieny osobistej i do prania. Do mycia podłóg służy roztwór 0.1 litra mydła na wiadro wody. Nie nadaje się do zmywarek!

Usuwanie plam z ubrań.
Niewieką ilość mydła i wody wetrzyj w plamę. Pozostaw na kilkanaście minut, a następnie wypierz w pralce.

Mycie pędzli.

Polecamy go szczególnie do mycia rąk i pędzli przy malowaniu farbami Allback. Używanie do mycia pędzli rozpuszczalników takich jak benzyna czy terpentyna jest niebezpieczne dla zdrowia.

Zmywanie starej farby i rdzy.

Mydło lniane może być używane do oczyszczania okuć stolarskich i innych metalowych przedmiotów ze starych powłok malarskich i rdzy.  Czyszczone przedmioty należy przez kilka godzin gotować na małym ogniu w wodnym roztworze mydła, a następnie zostawić do ostygnięcia. Po wyjęciu z mydła czyścić szmatką lub szczoteczką.

Pozbywanie się mchu i pleśni z drewna.

Mydłem lnianym można czyścić powierzchnie drewniane zaatakowane przez mech i pleśń. Czyszczoną powierzchnię należy zwilżyć wodą, a następnie nałożyć pędzlem mydło. Szorować szczotką ze sztywnym włosiem aż do usunięcia nalotów. Po wyschnięciu powierzchnię zabezpieczyć olejem lnianym lub farbą lnianą Allback.

mydło lniane

Podczas mycia z użyciem twardej wody może pojawić się biały osad. Nie ma to wpływu na efektywność produktu.